אודות

אודות<

צוות המשרד כולל כלכלן, יועץ כלכלת המשפחה, יועץ עסקי ומשפטן האמונים יחד לאזן את תקציב המשפחה וכן למצוא לכם את חבילת המשכנתא המיטבית ביותר. שמנו לעצמנו למטרה לסייע למשפחות להבריא את המשק הכלכלי של הבית ולסייע ללווים בעת לקיחת או מיחזור משכנתא.

צוות המשרד אמון להבריא את העסק שנקרא כלכלת המשפחה וכן למצוא עבורכם את חבילת המשכנתא המיטבית ביותר. שמנו לעצמנו למטרה להבריא את המשק הכלכלי של המשפחות הפונות אלינו וכן לסייע ללווים בעת לקיחת או מיחזור משכנתא.

כמו כן צוות המשרד ילווה אתכם בניהול התקציב המשפחתי שלכם וידאג כי תגיעו לאיזו בין ההכנסות וההוצאות שלכם.

צוות "קשר משפחתי":

גיל יהלום -  כלכלן, יועץ כלכלת המשפחה, יועץ עסקי, מגשר ומשפטן.

עזרא כהן -  יועץ משכנתאות.

אנו מתחייבים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר  האפשרי.   נצמיד לכל לקוח מלווה  אישי אשר תפקידו ללוות את הלקוח לכל אורך התהליך.

אנו מתחייבים לספק פתרונות יצירתיים ויעילים  על מנת להתאים לכל משפחה את התקציב המשפחתי הראוי לה ולמצוא דרכים לתכנון כלכלי ארוך טווח.

אנו מתחייבים להיות אובייקטיבים, נטולי שיפוטיות והשפעות ואינטרסים מהגופים הפיננסים ונדאג למקסם  עבור לקוחותנו את ולקיחת המשכנתא הטובה ביותר תוך שמירת האינטרסים שלהם.

אנו מאמינים ביעילותה של שמירה על כלכלה בריאה לכל משפחה בארץ. מצב שכזה יכול להוביל לפריחה כוללת של המשפחה בכל המובנים. בעזרת הכלים שרכשנו נוכל להועיל למשפחות. תפקידנו הנו ללמוד את צרכי המשפחה, ולהקנות לה כלים מתאימים כיצד לנהל את כלכלת המשפחה באופן נכון.

העבודה בתחום זה מביאה לנו סיפוק עצום, לאור העובדה שאנו מסוגלים לעזור לכל אחד על מנת שהוא יבטיח את עתידו הכלכלי.

ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה האישית שלנו ולכן נשמח לעזור ולסייע לכל אחד שירצה בכך.